תנאי שימוש

כתב ויתור

אל וי פי חדשנות בע"מ הקימה את האתר בו אתה גולש כעת, על מנת לשתף אותך במידע הרפואי והמקצועי שברשותה. מכיוון שמידע רפואי נתון לשינויים תכופים, המידע המופיע באתר אינו מהווה ייעוץ רפואי או המלצה רפואית ואין להתייחס אליו ככזה. כמו כן, אל וי פי חדשנות בע"מ אינה אחראית למידע רפואי חסר או לשגיאות, השמטות, או אי דיוקים המופיעים באתר. אם נוצר אצלך חשש כלשהו מהשימוש במוצרינו, עליך להתייעץ עם הרופא שלך.

התקנון נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מיועד לנשים וגברים כאחד.

יש לקרוא היטב את תנאי השימוש.

כל הזכויות שמורות לאל וי פי חדשנות בע"מ.

 תנאים כלליים

א. תנאי השימוש חלים על החנות המקוונת שבאתר ועל רכישת מוצרים בחנות זו.

ב. השימוש באתר ורכישת מוצרים באמצעותו, מהווים את הסכמתך לתנאי השימוש המופיעים כאן ובזאת אתה מתחייב שלך, או למישהו מטעמך לא תהיה דרישה או טענה כנגד האתר.

ג. מדי פעם, על פי שיקוליה של אל וי פי חדשנות בע"מ, תנאי השימוש עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת. שינוים אלו יחולו רק על מוצרים שנרכשו לאחר המועד בו בוצע השינוי.

ד. אין להירשם לאתר או לבצע באמצעותו הזמנות, אם אינך מסכים לתנאי השימוש.

ה. האתר והשירותים המוצעים בו, כולל מערכות טכנולוגיות ואלגוריתמים, תוכן, עיצוב, סימנים מסחריים ולוגו – לרבות אופן ההצגה שלהם באתר, מוגנים בזכויות קניין רוחני ודיני זכויות יוצרים. התכנים המופיעים באתר הם בבעלות הבלעדית של אל וי פי חדשנות בע"מ ואסורים בשכפול, הפצה, פרסום או כל שימוש אחר.

ו. על השימוש באתר יחולו דיני מדינת ישראל בלבד. מקום השיפוט לעניינים שמקורם בשימוש באתר, הוא בבתי המשפט בחיפה

הגבלות שימוש באתר

א. השימוש באתר מותר לגילאי 18 ומעלה בלבד, בעלי כשרות משפטית, המתגוררים בישראל, בעלי תעודת זהות ישראלית וכרטיס אשראי שהונפק בישראל ונמצא בתוקף.

ב. פתיחת חשבון ע"י המשתמש עבור צד ג' ללא הסכמתו המפורשת אסורה בהחלט

ואין להשתמש בפרטים אישיים ו/או בסיסמאות של משתמשים אחרים – פעולה המהווה עבירה על החוק.

ג. באחריות המשתמש לשמור את הסיסמה לאתר ואת שם המשתמש בסודיות מלאה.

ד. האתר אינו נושא באחריות כלפי המשתמש בכל תקלה טכנית, הפרעות בפעילות או נפילות שירות, כולל תקלות שמקורן בצד שלישי המספק לאתר שירותי תוכנה, תקשורת, אחסון ועוד, לרבות התקפות סייבר וניסיונות פריצה אל האתר, השרתים, המחשבים ורשתות התקשורת.

ה. אל וי פי חדשנות בע"מ משקיעה משאבים רבים באבטחת מידע כדי לשמור על פרטיות המידע שמוזן לאתר ע"י המשתמשים, אך חשוב להדגיש שלא ניתן למנוע לחלוטין פריצות אבטחה וחשיפת מידע. כמו כן, החברה אינה מבטיחה חסינות מלאה מפני גישה לא מורשית למידע המוזן ע"י המשתמשים לאתר ולשרתי צד ג' המאחסנים את המידע.

ו. משתמש הגולש באתר, נרשם אליו ומעלה תוכן או מידע, פוטר בזאת את אל וי פי חדשנות בע"מ וכל גורם מטעמה מכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה ממתקפת סייבר, ניסיונות פריצה וחדירה למידע ומוותר על כל טענה כנגדה או כל גורם מטעמה.

ז. אל וי פי חדשנות בע"מ יכולה, בכל עת ולפי שיקול דעתה בלבד, להסיר תכנים ותגובות שפורסמו באתר ע"י המשתמשים ואף למחוק או להשעות את הגישה שלהם לאתר.

ח. האתר משמש כמתווך בין יצרנים, ספקי צד ג', סיטונאים ומפעלים בכל העולם, לבין המשתמשים בשירותי האתר ו/או מבצעים הזמנות באמצעותו, למוצרים במסגרת יבוא אישי שאינו מסחרי. רכישת מוצר באתר, מכפיפה את המשתמשים לתנאי השימוש של השותפים.

ט. אל וי פי חדשנות בע"מ אינה אחראית על איכות המוצרים, זמני המשלוח, כולל עיכובים של צד ג' או, איחורים באספקה ונזקים שייגרמו לך כתוצאה מכך.

י. הרכישה באתר כפופה לחוקי המכס של ישראל ולכן על המשתמשים לבדוק בטרם ביצוע ההזמנה, את כל העלויות המתלוות למחיר המוצר וביניהם: עלות המכס, מיסוי, מע"מ ועוד.

יא. אל וי פי חדשנות בע"מ אינה שומרת, בכל מקום שהוא, את פרטי כרטיס האשראי של המשתמשים באתר.

יב. כדי לעדכן את המשתמשים באתר על סטטוס ההזמנה, לשלוח חשבונית, אישור הזמנה ועוד, עם ביצוע ההזמנה, פרטי המשתמשים נרשמים באופן אוטומטי במערכת הדואל באתר. פרטים אלו ישמשו את האתר למשלוח מידע שיווקי ופרסומי והם לא יועברו לצד ג'. לעיתים, ההודעות והמסרים הפרסומיים שיישלחו מהאתר אל המשתמשים, יכילו Cookies.

יג. באפשרות המשתמשים להתנתק מהדיוור השיווקי באמצעות לחיצה על קישור המופיע בכל דיוור שמגיע אליהם. לא ניתן להתנתק ממערכת ההודעות למשלוחים והזמנות.

שונות

א. אל וי פי חדשנות בע"מ אינה מייצרת את המוצרים שנמכרים באתר וכל המידע המופיע באתר הנוגע לאיכות המוצרים, התקבל משותפיה של החברה. אל וי פי חדשנות בע"מ משקיעה משאבים רבים על מנת לוודא שהמידע על המוצרים באתר מדויק. עם זאת, לעיתים היצרנים עשויים לשנות את המידע המופיע בדפי המוצר שלהם או לא לדייק בנתונים.

ב. אין להסתמך רק על המידע המופיע באתר. אריזות המוצרים והחומרים עשויים להכיל מידע שונה או נוסף למידע המוצג בדפי המוצר באדם, לכן על המשתמשים באתר לקרוא את ההתוויות ואת המידע שמצורף למוצר בטרם השימוש.

ג. למוצרים שבאתר השלכות רפואיות והתוכן המופיע באתר אינו משמש לאבחנה, טיפול, ריפוי או מניעה של בעיה רפואית כלשהי.

ד. המשתמשים באתר מסירים מחברת אל וי פי חדשנות בע"מ כל אחריות הנובעת מאי דיוקים או חוסר התאמה במידע המופיע באתר בהשוואה למוצר, כולל מפרטים, תמונות ותרשימים המופיעים בדפי המכירה. במקרה של חוסר התאמה בין החוק להגנת הצרכן לבין מדיניות האתר – הוראות החוק גוברות.

ה. צרו איתנו קשר אם אתם מרגישים שהמידע המתייחס למוצרים באתר מטעה, לא חוקי או פוגעני ואנו נבצע בדיקה מהירה. 

הזמנות ואישורים

 א. הזמנה באתר דורשת מהמשתמשים להזין מספר פרטים מדויקים וביניהם: שם, כתובת מגורים עדכנית (בישראל בלבד), מספר טלפון, כתובת דואל ועוד. חלק מפרטים אלו יועברו לשותפים לצורך ביצוע המשלוח.

ב. מסירת פרטים אישיים הנוגעים לתהליך הרכישה ואינם נכונים, עלולים להוות עבירה פלילית ועוולה אזרחית. אם התרחשה טעות בתום לב, על המשתמשים לעדכן מיד את הנתונים. כל עלות נוספת הנובעת מטעות זו תחול על המשתמשים.

ג. תוך 48 שעות מביצוע ההזמנה, המשתמשים מקבלים אישור הזמנה סופי. אם המוצר אינו במלאי או שהשותף אינו יכול לספק את המוצר, באפשרותם לקבל מוצר חילופי או לבטל את העסקה.

ד. האתר מצויד בטכנולוגיות PCI מתקדמות המצפינות ומוחקות מיד את פרטי החיוב מיד לאחר ביצוע ההזמנה. יחד עם זאת, אל וי פי חדשנות בע"מ מתחייבת לנקוט באמצעי זהירות על מנת לשמור את המידע האישי של המשתמשים.

ה. חומרי אריזה שמופיעים בתמונות באתר, יצורפו להזמנה בכפוף לזמינותם אצל הספק.

 הגבלת אחריות

 א. ייתכנו הבדלים בין המוצר בפועל לתמונות המוצר המופיעות באתר, כתוצאה מהבדלי גוון ותאורה במסך המחשב.

ב. אל וי פי חדשנות בע"מ אינה אחראית לטעויות סופר במפרטים הטכניים של המוצר ולכן מוסכם שהמשתמשים מוותרים על כל טענה או תביעה בגין טעות שכזו.

ג. האחריות על המוצרים המופיעים באתר, חלה אך ורק על יצרני המוצרים והספקים.

ד. המשתמשים מוותרים על כל טענה או תביעה בשל עיכוב בקבלת המוצרים המוזמנים, הנובע מכוח עליון, מזג אוויר חריג, שביתות אצל נותני השירותים או שיבושים במערכת המחשוב של האתר, מערכות הטלפון והתקשורת, תקלות בחברות האשראי או כתוצאה מכל גורם אחר שקשור להשלמת פעולת הרכישה ו/או אספקת המוצר.

ה. הזמנה ורכישה באמצעות האתר, אינה מהווה חוזה לטובת צד שלישי אחר.  

משלוחים

א. זמן השילוח הוא עד 3 ימי עסקים ממועד ההזמנה. במקרים מסוימים ייתכנו עיכובים שמקורם בחברת השילוח או בגורמים נוספים שמעורבים בתהליך.

ב. ימי עסקים: ימי חול, ללא ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים.

ג. במקרה של עיכוב של עד 10 ימי עסקים ממועד השילוח, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות.